Taneční mistři Ludmila a Vlastimil Mičjanovi


O nás

      Chcete jít na ples, svatbu, taneční zábavu a neumíte tančit? Tanec je totiž důležitou součástí většiny společenských akcí. Proto Vás zveme do tanečních kurzů pro mládež i pro manželské a přátelské dvojice.

       Jmenujeme se Ludmila a Vlastimil Mičjanovi. V roce 1980-1982 jsme absolvovali konzervatoř v Hradci Králové - obor společenský tanec a získali osvědčení pro výuku v tanečních kurzech. Od té doby tyto kurzy společně pořádáme a vyučujeme. Za léta společné praxe jsme působili na mnoha místech východních Čech (Česká Třebová, Přelouč, Heřmanův Městec, Svitavy, Holice). Po mnohaletém působení v Domu kultury Dukla Pardubice vedeme taneční kurzy v Domu techniky na náměstí Republiky vedle Městského divadla v Pardubicích.

       Mimo tuto činnost vedeme také Taneční klub LIFE Pardubice, kde se zabýváme přípravou párů na soutěže v tanečním sportu, předtančeními na plesech a společenských akcích. Organizujeme taneční soutěže O perníkové srdce a O perníkovou pantofli, jsme porotci a funkcionáři s licencemi Českého svazu tanečního sportu.

 

 

 

 

 

Kontakt

Ludmila Mičjanová

ludmila.micjanova@wo.cz

Milheimova 513
530 02 Pardubice

mobil: 603 909 888
privat: 466 636 788

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode